Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Návštěva hasičů ve Zlíně


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/112337/virtual/www/domains/hasici-zubri.cz/wp-content/plugins/lightbox-gallery/lightbox-gallery.php on line 1127

Dne 14. 9. 2009 se jednotka SDH zúčastnila exkurze u hasičů Zlínského kraje. Seznámili jsme se s technikou, která se nám do ruk jen tak nedostane a prohlédli jsme si, jak to vypadá u profesionálních hasičů.