Požár kůlny v Zubří

V 23:05hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS25 LIAZ k požáru kůlny v městě Zubří na ul. Horní. Na místo události byla současně vyslána hlídka Policie ČR, dále jednotka HZS Zlk. PS Valašské Meziříčí s technikou CAS24 Renault a jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm s CAS16 MAN 4×4,volkswagen 4×4.

Po příjezdu na místo událostí byl zjištěn požár části úložiště dřeva o rozloze 4×3 metry. Jednotky provedly lokalizaci a následnou likvidaci požáru pomoci jednoho proudu C vedené z CAS25 LIAZ a dvou proudu vysokotlaké vody z CAS24 Renault a CAS16 MAN 4×4.Z důvodu silného zakouření byl zásah veden v dýchací technice.

Během zásahu bylo nutné rozebrat část dřevěného obložení a odházení velké části dřeva a uhasit i skrytá ohniska.Po provedení úplné likvidace požáru se jednotky vrátily zpět na základnu a na místě událostí zůstala jednotka SDH Zubří. Celý zásah byl ukončen ve 00:48hod. Při zásahu jednotky vzájemně spolupracovaly.