Požár chemičky v Chropyni – 1.den

Dne 8.4.2011 v 15:00 byla jednotka SDH Zubří vyslána s technikou CAS 25 LIAZ k rozsáhlému požáru průmyslového objektu v Chropyni na Kroměřížsku . Po příjezdu na místo události naše jednotka vystřídala již zasahující sbory. A bylo zahájeno intenzivní hašení objektu pomoci jednoho C proudu z CAS 25 LIAZ, která vyla doplňována dálkovou dopravou vody.

Zásah byl veden v dýchací technice. V 18:00 hlásí velitel zásahu lokalizaci požáru.Vzhledem k nemožnosti efektivního průniku hasičů k jednotlivým ohniskům, bylo místo požáru ponecháno samovolnému vyhoření. Hasiči nadále ochlazovali okolní místa a bránili případnému dalšímu rozhoření požáru.Nad ránem byla naše jednotka vystřídána a poslána zpět na základnu.Jednotka zasahovala na místě celkem 16 hodin.

Foto: http://hzscr.cz/