Požár chemičky v Chropyni – 3.den

Dne 10.4.2011 v 17:00 byla jednotka SDH Zubří opět vyslána s technikou CAS 25 LIAZ k požáru průmyslového objektu v Chropyni. Po příjezdu na místo bylo jednotce přiděleno stanoviště. V 18:30 byl započat frontální útok pěnou. Celou noc hasiči pokračovali v hašení místa požáru.

Díky odklizení části sutin těžkou technikou záchranářů z Hlučína se hasiči mohli dostat blíže k poslednímu místu velkého ohniska, které se dostalo pod kontrolu. Naše jednotka skončila hasební práce v 07:00 a odjela zpět na základnu. Jednotka zasahovala na místě celkem 14 hodin.

Foto: http://hzscr.cz/