Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár chemičky v Chropyni – 3.den

Dne 10.4.2011 v 17:00 byla jednotka SDH Zubří opět vyslána s technikou CAS 25 LIAZ k požáru průmyslového objektu v Chropyni. Po příjezdu na místo bylo jednotce přiděleno stanoviště. V 18:30 byl započat frontální útok pěnou. Celou noc hasiči pokračovali v hašení místa požáru.

Díky odklizení části sutin těžkou technikou záchranářů z Hlučína se hasiči mohli dostat blíže k poslednímu místu velkého ohniska, které se dostalo pod kontrolu. Naše jednotka skončila hasební práce v 07:00 a odjela zpět na základnu. Jednotka zasahovala na místě celkem 14 hodin.

Foto: http://hzscr.cz/