Požár lesa v Rožnově pod Radhoštěm

Dne 11.4.2011 v 13:15 byla jednotka SDH Zubří vyslána s technikou CAS 25 LIAZ k požáru lesa v Rožnově pod Radhoštěm, místní část Koryčanské Paseky. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že je zasažena plocha 100×100 metrů. Na místo událostí bylo prostřednictvím operačního střediska povolány další posilové jednotky a to HZS Valašské Meziříčí a ZHS Rožnov pod Radhoštěm.

K místu požáru nebylo možné samotnou technikou dojet a tak bylo vytvořeno dopravního vedeni v délce cca 100m, dále byly vytvořeny tři útočné proudy. Lokalizace požáru se podařila po 45minutách od příjezdu jednotek na místo. Voda do cisteren byla doplňována z hydrantové sítě. Zásah byl ukončen v 15:00hod.