Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár panelového domu v Zubří

Dne 29.4.2011 v 12:59 hod byla jednotka vyslána s technikou cas 25 LIAZ k požáru v panelovém domě v Zubří. Na místo byly dále vyslány jednotky ZHS Rožnov, HZS ZLK a JSDHP Gumárny Zubří. Po přijezdu na misto události se již nachazela jednotka z Rožnova pod Radhoštěm. Po provedení průzkumu bylo zjištěno že došlo k zahoření potravin na sporáku. Zásah byl ukončen 13:36 hod.