Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Čerpání vody na Sídlišti

Dne 15.8. v 22:02 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS 25 LIAZ na technickou pomoc, čerpání vody na ulici Sídliště 6. května, 1112. Kde byl z důvodu silného deště ucpán střešní svod, který bránil odtékání vody od kanalizace. Jednotka se vrátila zpět na základnu v 22:53 hod.

 

Ilustrační foto.