Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár trávy na Starém Zubří

Dne 3.10 v 19:27 hod byla naše jednotka s technikou CAS 25 LIAZ vyslána spolu s ZHS Rožnov p. R. a JSDH Staré Zubří na požár trávy na Starém Zubří. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o nenahlášené pálení trávy. Z dostatku sil na místě zásahu byla naše jednotka vrácena v 20:14 hod zpět na základnu.

Ilustrační foto.