Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Technická pomoc

Dne 3.2.2012 v 07:06 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS25 Liaz k odstranění nebezpečných stavů v městě Zubří ul. U Trati. Po příjezdu na místo událostí bylo zjištěno, že vlivem silných mrazů došlo k zamrznutí náhonu a vylití vody s koryta která ohrožovala rodinný dům.

Jednotka provedla rozbití zamrzlého jezu, a tak došlo ke snížení vody v korytě. Jednotka se vrátila na základnu v 10:22 hod.