Technická pomoc

Dne 4.2.2012 v 08:28 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS25 Liaz k zatopeným domům v městě Zubří ul. Hamerská. Po příjezdu na místo událostí bylo zjištěno, že opět vlivem silných mrazů došlo k zamrznutí náhonu a vylití vody s koryta, kde následně docházelo k zaplavování zahrad a sklepních prostor rodinných domů.

Na místo události byla povolána jednotka městských hasičů z Rožnova pod Radhoštěm a starosta města Zubří. Jednotka provedla částečné rozbití náhonu a vytažení naplavených ledových ker. Jednotka se vrátila na základnu v 17:35 hod. Po domluvě s vodohospodáři byla dne 5.2.2012 povolána těžká technika.