Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Technická pomoc

Dne 4.2.2012 v 08:28 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS25 Liaz k zatopeným domům v městě Zubří ul. Hamerská. Po příjezdu na místo událostí bylo zjištěno, že opět vlivem silných mrazů došlo k zamrznutí náhonu a vylití vody s koryta, kde následně docházelo k zaplavování zahrad a sklepních prostor rodinných domů.

Na místo události byla povolána jednotka městských hasičů z Rožnova pod Radhoštěm a starosta města Zubří. Jednotka provedla částečné rozbití náhonu a vytažení naplavených ledových ker. Jednotka se vrátila na základnu v 17:35 hod. Po domluvě s vodohospodáři byla dne 5.2.2012 povolána těžká technika.