Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Pátrání po pohřešované osobě

Dne 16.4.2012 v 23:00 hod. byla jednotka dobrovolných hasičů Zubří, s technikou CAS 25 LIAZ vyslána na služebnu Policie ČR v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byly svolány jednotky HZS Valašské Meziříčí, ZHS Rožnov pod Radhoštěm, JSDH Tylovice, JSDH Valašská Bystřice a JSDH Dolní Bečva.

Po příjezdu všech jednotek bylo vyhlášeno pátraní po pohřešované osobě, kde hrozilo nebezpečí ze spáchání sebevraždy. Policie ČR vytipovala oblasti kde byla daná osoba naposledy zachycena pomocí mobilního signálu a tyto oblasti byly prohledávány.

Po půl noci byla pátrací akce ukončena a pohřešovaná osoba byla nalezena hlídkou Policie ve Valašském Meziříčí. Jednotka se vrátila na základnu 00:55 hod.

Ilustrační foto.