Požár panelového bytu

Dne 27.4.2012 v 13:05 hod byla jednotka dobrovolných hasičů Zubří, s technikou CAS 25 LIAZ vyslána k požáru panelového domu na Sídlišti 6.května v městě Zubří. Požár zpozorovali sousedé, kteří viděli kouř v jednom z bytů na sídlišti. O události byli informováni hasiči. Ještě před jejich příjezdem se podařilo obyvatelům domu dostat se do bytu.

Po příjezdu na místo JSDH Zubří v dýchacích přístrojích pronikli do bytu a byl proveden průzkum v bytě panelového domu, kde došlo k zahoření potravin na plotně elektrického sporáku. V bytě se nenacházela žádná osoba, jen drobné zvířectvo, které bylo vyneseno z bytu ven. Po příjezdu HZS ZLK byla nasazena přetlaková ventilace a tak došlo k odvětrání prostor bytu.

Po ukončení zásahu byl byt předán majiteli. Jednotka se vrátila na základnu. Zúčastněné jednotky : JSDH Zubří, HZS ZKL PS Valašské Meziříčí, ZHS Rožnov pod Radhoštěm, JSDH Zašová.