Požár panelového bytu

Dne 9. 9. 2012 v 19:51 hod byla jednotka dobrovolných hasičů Zubří, s technikou CAS 25 LIAZ k požáru bytu v panelovém domě. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí a jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštem. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k požáru v prostoru kuchyně v jednom z bytu.

Do bytu byl natažen proud vysokotlaké vody a požár postupně lokalizován a likvidován. Celý zásah byl veden za použití dýchacích techniky z důvodu silného zakouření. Při zásahu všechny jednotky vzájemně spolupracovaly. Jednotka se vrátila na základnu v 21:35 hod.

Foto: www.hasici-roznov.cz