Uvíznutí osobního auta v Bečvě

V 17:25 hodin obdrželo operační středisko zlínských hasičů informaci o dopravní nehodě osobního vozidla, které sjelo do koryta řeky Bečvy v Zubří na Valašskomeziříčsku.

Na místo události byla vyslána jednotka hasičů z Rožnova pod Radhoštěm, která po příjezdu a provedení průzkumu provedla vytažení vozidla pomocí navijáku zásahového vozidla.

Vzhledem ke skutečnosti, že nedošlo k žádnému úniku provozních kapalin a ohrožení životního prostředí, bylo místo události předáno policistům.

Zdroj: www.hzszlk.eu