Nábor mladých hasičů

Ve čtvrtek 12. září 2013 proběhl nábor mladých hasičů ve věku 6 až 15 let. Náboru se zúčastnilo celkem 11 dětí, kteří mají zájem o požární sport a hasičské aktivity obecně. Jestliže máte zájem přidat Vaše dítě mezi naše mladé hasiče, stále máte možnost nás navštívit každý čtvrtek v 16:00 v hasičské zbrojnici, kde probíhá nácvik mladých hasičů.

Nábor začal v zasedací místnosti v hasičské zbrojnici, kde byli rodiče seznámení se všemi důležitými informacemi ohledně činnosti mladých hasičů. Poté se všichni přesunuli k velké garáží, kde proběhla prohlídka zásahového vozu CAS 25 LIAZ. Děti tak získaly první představy o tom, co je čeká a po rozdání přihlášek byl nábor ukončen.