Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Nábor mladých hasičů

Ve čtvrtek 12. září 2013 proběhl nábor mladých hasičů ve věku 6 až 15 let. Náboru se zúčastnilo celkem 11 dětí, kteří mají zájem o požární sport a hasičské aktivity obecně. Jestliže máte zájem přidat Vaše dítě mezi naše mladé hasiče, stále máte možnost nás navštívit každý čtvrtek v 16:00 v hasičské zbrojnici, kde probíhá nácvik mladých hasičů.

Nábor začal v zasedací místnosti v hasičské zbrojnici, kde byli rodiče seznámení se všemi důležitými informacemi ohledně činnosti mladých hasičů. Poté se všichni přesunuli k velké garáží, kde proběhla prohlídka zásahového vozu CAS 25 LIAZ. Děti tak získaly první představy o tom, co je čeká a po rozdání přihlášek byl nábor ukončen.