Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

I. ročník pivní štafety

V sobotu 24. srpna 2013 Hasiči Zubří uspořádali první ročník pivní štafety. Akce se konala tradičně na starém házenkářském hřišti pod Petrohradem. Soutěžilo se hned v několika pivních disciplínách. Pro všechny návštěvníky byl také pro zpestření připraven elektrický býk, kterého si mohli všichni vyzkoušet naprosto zdarma a pro rodiny s dětmi byl taktéž zdarma k dispozici nafukovací skákací hrad.