Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Pátrání po pohřešované osobě

Dne 3.10.2013 v 17:07 hodin byla jednotka dobrovolných hasičů Zubří s technikou CAS 25 LIAZ vyslána k pátrání po pohřešované osobě na Hutisku Solanec. Pátrání se zúčastnilo více než 60 dobrovolných hasičů ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému Zlínského kraje.

Pátrání se mimo JSDH Zubří zúčastnily také jednotky HZS Valašské Meziříčí, ZHS Rožnov pod Radhoštěm, JSDH Dolní Bečva, JSDH Horní Bečva a JSDH Hutisko Solanec. Pohřešovaná osoba byla nalezena Policii České republiky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jednotka SDH Zubří se v 19:09 vrátila na základnu.