Taktické cvičení jednotek požární ochrany

Dne 11.11.2013 byla jednotka dobrovolných hasičů města Zubří, s technikou CAS 25 LIAZ vyslána k požáru sklepních prostor výrobní haly v areálu GUZU ve městě Zubří. Po příjezdu na místo JSDH Zubří na rozkaz velitele zásahu v dýchacích přístrojích natažen útočný proud C a proveden průzkum zakouřeného objektu a dále napojení hydrantu k CAS30 TATRA 815-7.

Bylo oznámeno, že se v objektu může nacházet osoba. Po příjezdu HZS ZLK byla nasazena přetlaková ventilace a tak došlo k odvětrání prostor objektu. Jednalo se taktické cvičení jednotek Požární ochrany.

Zúčastněné jednotky: JSDHP Zubří GUZU, JSDH Zubří, HZS ZKL PS Valašské Meziříčí, ZHS Rožnov pod Radhoštěm