Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Technická pomoc

Dne 25.12.2013 byla jednotka dobrovolných hasičů města Zubří, s technikou CAS 25 LIAZ vyslána k technické pomoci v městě Zubří. Po příjezdu na místo JSDH Zubří bylo zjištěno že se jedná o stržené Vánoční osvětlení, které zasahovalo na pozemní komunikaci a tak omezovalo provoz větším dopravním prostředku. Po odstranění se jednotka vrátila zpět na základnu.

Foto: DENÍK/Lucie Bukvová