Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Tradiční hasičský ples 2014

Dne 18.1.2014 se v restauraci Pod Lipůvkou uskutečnil tradiční hasičský ples. Letošní ples měl slavnostní ráz, jelikož sbor dobrovolných hasičů Zubří letos slaví 120.výročí založení sboru. K poslechu a tanci hrála skupina DUO Andy. Účastníci plesu se mohli těšit také z bohaté tomboly a také z mnoha cen, které se losovaly ze zakoupených vstupenek. Organizátoři plesu by chtěli upřímně poděkovat všem, kteří si v předprodeji zakoupili vstupenky a podpořili tak další činnost sboru. Poděkování patří také těm, co přispěli na ples při roznášení pozvánek a přesto se plesu třeba ani nezúčastnili. Dále také SDH Zubří mnohokrát děkuje všem sponzorům, kteří do tomboly přispěli hodnotnými cenami a udělali tak radost několika ,,plesujícím“. V neposlední řadě pak patří dík těm, co se plesu zúčastnili a prožili tak s námi krásný večer plný pohody a zábavy. Závěrem bychom Vás chtěli vyzvat, abyste letos s námi oslavovali naše 120.výročí založení sboru při akcích pořádané hasiči. Vyvrcholení oslav proběhne v červenci 2014. Jste srdečně zváni.