Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár dopravního prostředku Randůsky

V 13:10 byla JSDH města Zubří, vyslána k požáru dopravního prostředku v místní části Zubří – Randůsky. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí a ZHS Rožnov pod Radhoštěm.

Požár byl uhašen před příjezdem jednotek PO. Byl proveden zásyp pomocí sorbentu, aby se zamezilo rozšíření unikajících provozních kapalin. Na místo události byl povolán vyšetřovatel HZS Zlínského kraje ze stanice Valašské Meziříčí. Jednotky se postupně vrátily na své základny.