Požár dopravního prostředku Randůsky

V 13:10 byla JSDH města Zubří, vyslána k požáru dopravního prostředku v místní části Zubří – Randůsky. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí a ZHS Rožnov pod Radhoštěm.

Požár byl uhašen před příjezdem jednotek PO. Byl proveden zásyp pomocí sorbentu, aby se zamezilo rozšíření unikajících provozních kapalin. Na místo události byl povolán vyšetřovatel HZS Zlínského kraje ze stanice Valašské Meziříčí. Jednotky se postupně vrátily na své základny.