Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár kontejneru

Dne 6. 4. 2014 byla JSDH města Zubří vyslána s technikou CAS 24 Liaz k požáru popelnice na Starém Zubří spolu s HZS ZLK Valašské meziřící. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že se jedná o požár plastového kontejneru na odpad. Na místě se nacházela již místní dobrovolná jednotka Staré Zubří , která provedla lokalizaci pomocí plovoucího čerpadla z místního potoka. Po domluvě se naše jednotka spolu s jednotkou HZS vrátila na své základny.