Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

SDH Zubří Vás zve na již čtvrté Pálení čarodějnic

Sbor dobrovolných hasičů Zubří Vás srdečně zve již na čtvrté Pálení čarodějnic v Zubří v prostranství starého házenkářského hřiště. Program je připraven jak pro děti, tak jejich rodiče. Soutěže, hasičská technika, vyhlášení nejlepší masky, zapálení vatry v hereckém podání Divadelní SPONA. Celý den Vás bude příjemným hudebním doprovodem provázet skvělý DJ GEORGE HANDLE. Občerstvení je zajištěno, počasí doufejme také.