Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Technická pomoc

Dne 6. 4. 2014 byla JSDH města Zubří vyslána k technické pomoci  na žádost Zdravotnické záchranné pomoci Zlínského kraje, ke snesení pacienta z bytu v 4 Np. Spolu s ZHS města Rožnova pod Radhoštěm. Pacient byl snesen a naložen do sanitního vozidla ve spolupráci se ZZS. Jednotky spolu vzájemně spolupracovaly.