Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Na Rožnovské Bečvě byl vyhlášen 1. SPA

1. stupeň povodňové aktivity – bdělost (dále jen 1.SPA) – byl vyhlášen dnes 15.5.2014 v 18,30 hodin na Rožnovské Bečvě. Stav vodní hladiny je 177 cm. K žádným rozlivům vodního toku z koryta řeky nedošlo.

Více informací na: http://hydro.chmi.cz/hpps/hpps_prfdyn.php?seq=307351