Přívalový déšť a bouřka

Dne 27. 5. 2014 byla jednotka města Zubří s technikou CAS 24 LIAZ vyslána k čerpání vody na staré Zubří, po příjezdu na místo bylo zjištěno že tekoucí voda z lesů zaplavila přilehlou cestu a voda se šířila do přilehlých domů. Situace byla řešena pomocí pytlů s pískem a naveden odtok do kanalizace.

Na žádost vedení města Zubří byla jednotka vyslána k zatopení sklepních prostor v městských objektech na ulici Hamerské a Rožnovská. Velitelem zásahu byla povolána jednotka staré Zubří a následně také ZHS Rožnov pod Radhoštěm. Jednotky vzájemně spolupracovaly a po vyčerpání a odsání vody se jednotky vrátily zpět na své základny.