Evakuace MŠ Staré Zubří

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/112337/virtual/www/domains/hasici-zubri.cz/wp-content/plugins/lightbox-gallery/lightbox-gallery.php on line 1127

Dne 24.6.2014 v 8:30 byly JSDH vyslaná do prostor MŠ na Starém Zubří k nahlášenému cvičnému výjezdu spolu s JSDH Staré Zubří. Po zjištění dané situace, kdy byl zjištěn ,,požár” kuchyně jednotka provedla kontrolu prostor. Následně byl kouř vyvětrán a děti se mohly vrátit zpět do tříd. Jednotky vzájemně spolupracovaly.