Evakuace ZŠ Zubří 2.stupeň

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/112337/virtual/www/domains/hasici-zubri.cz/wp-content/plugins/lightbox-gallery/lightbox-gallery.php on line 1127

Dne 23.6.2014 v 8:30 byly JSDH vyslaná do prostor nové školy k nahlášenému cvičnému výjezdu k požáru. Po zjištění dané situace, kdy byl zajištěn ,,požár”, provedla jednotka kontrolu prostor, kde nalezla jednoho ,,hledaného” žáka. Následně byl vyfoukán kouř a děti se mohly vrátit zpět do svých lavic. Jednotka SDH se vrátila na základnu 9:15.