Požár nízké budovy

Dne 11. 4. 2015 v 10:30, vyjela JSDH 1 Zubří, k požáru stavební buňky v Městě Zubří, jelikož místo události nebylo přesně popsáno, hasiči dojeli k místu požáru až po několika minutách. Požár byl následně rychle lokalizován a zlikvidován, jednotky se poté vrátily na své základny.

Jak volat na tísňovou linku ??

1. Co se stalo a jakého rozsahu událost je (popis události, co je ohroženo nebo zasaženo, jaký je počet postižených).
  2. Kde přesně se událost stala (např. adresa – okres, obec, ulice, číslo popisné nebo orientační, nebo číslo silnice, kilometr, směr jízdy, případně bližší určení ve volném terénu).
  3. Své jméno a číslo telefonu, ze kterého voláte a místo odkud voláte.
  4. Dále odpovídejte na další dotazy operátora tísňové linky.
  5. Po ukončení hovoru může být uskutečněn zpětný hovor pro ověření události nebo zpřesnění některých údajů, např. příjezdové trasy.

Foto Hasiči Rožnov.