Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Pohárová soutěž mladých hasičů v Jarcové

V neděli 28. 6. 2015 se družstvo mladých hasičů zúčastnilo další pohárové soutěže v Jarcové. Přesto, že počasí moc nepřálo a téměř celý den propršel, se soutěže zúčastnilo ohromné množství družstev, celkem 46 v kategorii mladší i starší žáci. Naše družstvo mladých hasičů se přes drobné nezdary přesto umístilo na krásném 9. místě z 22 družstev v kategorii mladší žáci. Mladým hasičům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na prázdninových pohárových soutěžích.

Soubory:

Pohárovka Jarcová výsledky 28.6.2015