Pohárové soutěže mladých hasičů

Mladí hasiči ve stávajícím složení fungují od září roku 2013. Od té doby pilně nacvičují ,,hasičinu“. Na podzim se zúčastnili první soutěže a to Závodu všestrannosti. Na jaře se pak připravovali na obvodové kolo hry Plamen, která se měla konat 2.5.2015 v Lešné u Valašského Meziříčí. Pro velkou nemocnost musela však být účast na této soutěži odřeknuta. Pro mladé hasiče to znamená to, že při účasti na soutěžích nebudou započítáni do celkové tabulky výsledků, která se presentuje na podzim.

Na svou první pohárovou soutěž v požárním útoku a štafetě dvojic se vydali teprve 6.června do Bystřičky, kde se umístili na krásném pátém místě ze čtrnácti družstev v kategorii mladší žáci.

Kolektiv mladých hasičů se nadále připravuje na další pohárové soutěže každé pondělí, čtvrtek a pátek v době od 16:00 hodin do 18.00 hodin na ,,starém házenkářském hřišti“. O prázdninách je totiž čeká spousta dalších soutěží. Začínají hned v sobotu po vysvědčení a to v Němeticích od 9:00 hodin a v neděli v Jarcové také od 9:00 hodin.

Dětem gratulujeme k úspěchů v Bystřičce a přejeme spoustu dalších úspěchů.

Soubory:

Výsledky soutěže na Bystřice – mladší žáci