Požár nízké budovy Zubří

Dne: 28. 6. 2015 v 19:05 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k požáru nízké budovy. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm, HZS Valašské Meziříčí, SŽDC Přerov a hlídka Policie ČR. Po příjezdu na místo události, za použití dýchacích přístrojů byl proveden průzkum a pomocí jednoho proudu vysokotlaké vody vedené z CAS 25 LIAZ bylo ohnisko zlikvidováno. Po příjezdu vyšetřovatele HZS Zlínského kraje se jednotky postupně vracely na své základny. Naše jednotka se vrátila na základnu po příjezdu SŽDC Přerov, které bylo místo události předáno. Návrat v 21:03.