Požár trávy podél trati

Dne 12. 7. 2015 v 13:03 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k požáru travního porostu. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm, HZS Valašské Meziříčí a JSDH Zašová. Po příjezdu na místo události, pomocí jednoho proudu vysokotlaké vody vedené z CAS 25 LIAZ bylo ohnisko zlikvidováno. Jednalo se o menší ohniska podél celé trati vzniklé od projíždějící historické lokomotivy na trati Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm. Jednotky byly rozmístěny podél trati a postupně likvidovaly jednotlivá ohniska. Návrat v 13.35.