Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár trávy podél trati

Dne 12. 7. 2015 v 13:03 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k požáru travního porostu. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm, HZS Valašské Meziříčí a JSDH Zašová. Po příjezdu na místo události, pomocí jednoho proudu vysokotlaké vody vedené z CAS 25 LIAZ bylo ohnisko zlikvidováno. Jednalo se o menší ohniska podél celé trati vzniklé od projíždějící historické lokomotivy na trati Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm. Jednotky byly rozmístěny podél trati a postupně likvidovaly jednotlivá ohniska. Návrat v 13.35.