Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Závod hasičské všestrannosti na Prostřední Bečvě

V sobotu 26. září 2015 zahájili mladí hasiči novou sezónou první soutěží na Prostřední Bečvě. Jednalo se o závod hasičské všestrannosti, kde družstva mladých hasičů změřila své síly na trati v těžkém terénu, při které plnily úkoly, jako například střelba ze vzduchovky, vázání uzlů, poznávání topografických značek, lezení po laně nebo také základy zdravovědy.

I přes nepřízeň počasí se naše družstvo mladých hasičů umístilo v kategorii mladší na 14. místě z celkového počtu 32 družstev. Všem mladým hasičům a hlavně jejich rodičům bychom chtěli poděkovat za jejich práci v minulé sezóně, za jejich výsledky a přejeme hodně zdaru a síly do nové sezóny.

Výsledky soutěže: podzimní_soutěž_Prostřední_Bečva_2015.pdf