Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár komínu

Dne 16. 11. 2015 v 15:00 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k zahoření komínového tělesa do místní části Staré Zubří. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno zahoření komínového tělesa z důvodu špatného vyčistění komínu. Jednotka se vrátila zpět na základnu v 16.50.
Apelujeme na občany, aby si nechávali kontrolovat komínová tělesa a pečlivě je také vymetali.