Požár nízké budovy

Dne 27. 11. 2015 v 18:50 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k požáru nízké budovy. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm, HZS Valašské Meziříčí a JSDH Zašová. Po příjezdu na místo události byl potvrzen požár nízké budovy. Za použití dýchacích přístrojů byl proveden průzkum, a pomocí dvou proudu „C“ bylo ohnisko lokalizováno a zlikvidováno. Po příjezdu vyšetřovatele HZS Zlínského kraje se jednotky postupně vracely na své základny. Naše jednotka zůstala na dohled požářiště spolu s vyšetřovatelem. Návrat na základnu 21:58 hod.