Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Požár kontejneru

Dne 7. 2. 2016 v 11:55 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána k požáru plastového kontejneru. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že se jedna o požár kontejneru na tříděný odpad. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm.
Jednotka se vrátila v 12: 42 hod.