Pálení čarodějnic 2016

Zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy. Stejně jako loni i letos se počasí na Pálení čarodějnic pořádané zuberskými hasiči moc dobře vyvedlo. Proto nebylo pochyb, že se vyvede i samotná akce. A byla to pravda.

V 15 hodin se prostranství polyfunkčního centra naplnilo rodiči se svými dětmi, které mohly soutěžit v šesti disciplínách, tvořit s Tvořivými prackami a zároveň využít ke hraní polyfunkční centrum. Program akce byl pestrý. Nejdříve jsme si mohli poslechnout skvělého zuberského zpěváka a kytaristu Matyáše Juříčka, který předvedl velice pestrý repertoár. Dále vystoupila taneční skupina ze ZUŠ B – art a VSPT Beskyd. Za doprovodu fanfáry v podání skupiny Faraon byla v 18 hodin zapálená vatra s čarodějnicí, a tak jsme definitivně zavřeli vrátka za zimou a otevřeli nové, teplé, letní. Po skvělém hudebním zážitku skupiny Faraon zazněly písně skupiny Elubic, která tak zakončila akci Pálení čarodějnic pro rok 2016. Po celý den akci provázel DJ Gerge Handle a o ozvučení akce se postaral Michal Fiurášek .

Všem, co se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli, děkují organizátoři.

Za SDH Zubří Aneta Kovářová