Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Pátrání po pohřešované osobě

Dne 20. 6. 2016 v 11:04 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána na technickou pomoc, Spolupráce se složkami IZS do ulice Na Galičky. Jednalo se o pátrání po pohřešované osobě. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS ZLK Valašské Meziříčí a další jednotky SDH.
Jednotka se vrátila na základnu v 16:30 hod.

Fotografie: www.zubran.cz