Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Technická pomoc – odstranění nebezpečných stavů

Dne 13. 6. 2016 v 12:03 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána na technickou pomoc do ulice U trati. Jednalo se o vylití splašků z kanalizace na zahrady. Současně byla na místo události vyslána jednotka ZHS Rožnov pod Radhoštěm. Jednotka se vrátila na základnu v 12:30 hod.