Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Páterání po pohřešované osobě

Dne 29. 7. 2016 v 19:03 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána na technickou pomoc, spolupráce se složkami IZS do Rožnova pod Radhoštěm. Jednalo se o pátrání po pohřešované osobě. Při cestě k místu události byly všechny jednotky informovány, že pohřešovaná osoba byla nalezena hlídkou Policie ČR. Jednotka se vrátila na základnu v 19:23 hod.