Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Přátelská soutěž mladých hasičů ve Valašské Bystřici

V pátek 22. 7. 2016 se družstvo našich mladých hasičů zúčastnilo soutěže mladých hasičů ve Valašské Bystřici. Jednalo se o soutěž netradiční, už jen díky tomu, že se soutěže zúčastnili také hasiči z naší partnerské obce Rosdorf, kteří k nám zavítali v rámci konání táboru mladých hasičů na Starém Zubří. Soutěže se dále zúčastnily také družstva z Valašské Bystřice, Vidče a Veselé.

Soutěžilo se v netradičním požárním útoku, kdy závodnici museli hned po startu zdolat tunel po čtyřech a po natažení hadicového vedení uhasit hořící domeček. Kromě požárního útoku se soutěžilo také v štafetě požárních dvojic. Hodnotícím kritériem této soutěže byla výška plamene hořícího domečku, což přineslo první místo našim kamarádům hasičům z Rosdorfu. Na druhém místě se umístilo družstvo z Veselé a na třetím místě naše družstvo mladých hasičů Zubří. Na čtvrtém místě následovalo družstvo z Valašské Bystřice a na pátém družstvo hasičů z Vidče.

Na závěr bychom chtěli poděkovat hasičům z Valašské Bystřice, kteří umožnili pořádání této soutěže a vlastními silami přichystali pro všechny krásné a zábavné odpoledne v přátelské atmosféře.