Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Závod hasičské všestrannosti mladých hasičů ve Valašské Polance

V sobotu 24. 9. 2016 se naší mladí hasiči zúčastnili závodu hasičské všestrannosti, který se letos konal ve Valašské Polance. Naši mladí hasiči se závodu zúčastnili ve složení dvou družstev – 1 družstvo mladších žáků (celkové 23. místo) a 1 družstvo starších žáků (celkové 27. místo). Soutěže se zúčastnilo celkem 64 družstev.