Archív aktualit

Mapa meteorologických výstrah


Přehledová mapa nebezpečných meteorologických jevů

Hlášení pálení

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlásit Ohlásit plánované pálení online

Důležitá telefonní čísla

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
158 - Policie

Partneři

Miroslav Pšenica vítězem soutěže O nejsilnějšího valašského hasiča

Dne 1. 10. 2016 se ve Valašské Bystřici konala soutěž TFA – Memoriál Richarda Trčky, O nejsilnějšího valašského hasiča. Soutěže se zúčastnil také také člen našeho hasičského sboru Miroslav Pšenice. I přesto, že na soutěží TFA startoval úplně poprvé, nechal za sebou všechny ostatní a soutěž na úžasném 1. místě vyhrál. Patří mu proto velká gratulace a dík za reprezentaci našeho sboru a města Zubří.