Požár sazí v komíně na ulici U Bečvy

Dne 10. 10. 2016 v 17:58 byla JSDH 1 Města Zubří vyslána požáru sazí v komíně na ulici U Bečvy. Současně byla na místo vyslána ZHS Rožnov pod Radhoštěm a HZS Valašské Meziříčí. Jednotka vrátila v 19:45 na základnu.

Při hoření sazí v Zubří na Vsetínsku praskl komín, oheň pronikl do stropní konstrukce

Hlášení o hoření sazí v komíně rodinného domu v ulici U Bečvy v městě Zubří přijali hasiči dne 10. 10. 2016 v 17:57 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí, jednotce hasičů města Rožnov pod Radhoštěm a dobrovolným hasičům města Zubří. K hlášenému požáru vyjely celkem tři automobilové stříkačky.

Pokračování článku na www.pozary.cz/clanek/147680-pri-horeni-sazi-v-zubri-na-vsetinsku-praskl-komin-ohen-pronikl-do-stropni-konstrukce/